Titulinio atsarginė kopija

Mus rasite

Vytauto g. 28, LT – 70118
Vilkaviškis, Marijampolės apskr.

Darbo laikas

Pirmadienis – Ketvirtadienis: 10:00 – 22:00
Penktadienis – Šeštadienis: 10:00 – 23:00
Sekmadienis: 11:00 – 22:00

Kontaktai

(8-342) 51530
Savo užklausas taip pat galite siųsti info@kavinepegasas.lt

Kiekvieną sezoną mūsų virtuvės šefo tikslas yra pasiūlyti naujienų, kurios atspindėtų metų laikų įvairovę ir savo preciziškumu bei žiupsneliu kūrybos neleistų nusiviliti. Tikimės paragausite!

Platus kavinės ,,Pegasas“ valgiaraštis patenkins kiekvieno skonį. Iš europietiškos bei lietuviškos virtuvės patiekalų įvairovės, tikrai bus ką išsirinkti. Čia siūlomas platus salotų, šaltųjų užkandžių, karštųjų žuvies, paukštienos, mėsos, picų bei saldžiųjų patiekalų, desertų ir gėrimų asortimentas. Toliau pateikiame patiekalus, kuriuos mūsų lankytojai renkasi dažniausiai.

Mūsų virtuvė visada pasiruošus atsižvelgti ir į lankytojų pageidavimus. Turime tiek ir veganiškų, tiek ir be glitimo patiekalų. Jeigu turite klausimų, susisiekite!

NAUJIENOS

BRUNCH’AS (IKI 15:00)

SALOTOS

ŠALTIEJI UŽKANDŽIAI

 

Pilną meniu, kuriame gausu žuvies, paukštienos, mėsos patiekalų, picų bei gėrimų rasite čia: pilnas meniu

[/cmsmasters_text]

Mūsų istorija

Daugiau kaip prieš tris dešimtmečius miesto centre pastatytame Kultūros centre, įsikūrusi kavinė – nuo seno buvo gerai pamėgta vilkaviškiečių vieta. Patogus privažiavimas, plati automobilių stovėjimo aikštelė, gražus gamtovaizdis traukė ir pravažiuojančius miesto svečius ir vietinius gyventojus. Metams bėgant, keitėsi kavinės lankytojai, šeimininkai.
Nuo 2002-ųjų metų čia pradėjo veikti UAB ,,Teivida“ priklausanti kavinė ,,Pegasas“.

Šiandien, originalioje modernios klasikos kavinės aplinkoje, stengiamės pasiūlyti puikų maistą, gerą aptarnavimą. Kavinės interjerą kūrė gerai žinomi ,,Ginto Vieversio ir Laimos Tumynienės studija“ architektai. Pagrindinę lankytojų salės sieną papuošė dailininko Virginijaus Kaziliūno keramikos pano. Vasaros metu turėsite galimybę įsikurti kavinės kiemelyje su jaukiai sutvarkyta aplinka, bei čiurlenančiu fontanu. Stiklinėje terasoje, aplink supančia gamta, galima grožėtis ir vasarą ir žiemą. Lietuvos turizmo departamento surengtame konkurse , kavinė esa užėmusi 1-ąją vietą Lietuvoje.

Kavinėje sukurtos puikios sąlygos trumpam atsipalaiduoti, pabendrauti su draugais, priimti svečius, švęsti įvairias šeimos šventes, rengti iškilmingus pokylius, verslo susitikimus (veikia bevielis internetas), gedulingus pietus.

Kad mažieji kavinės lankytojai nenuobodžiautų, šalia kavinės jiems yra įrengta puiki nauja žaidimų aikštelė. Mes Kavinės ,,Pegasas“ kolektyvas pasiruošę išpildyti visus Jūsų norus ir tikrai pasistengsime, kad čia apsilankytumėte dar kartą

Rezervacija

Visuomet labai laukiame Jūsų išankstinių rezervacijų.
Norėdami užsirezervuoti staliuką, skambinkite (8~342) 51 530 arba susisiekite el.paštu.